אודות ריקושט

דרושים

לריקושט רמת השרון דרושים אנשי מכירות

משרה מספר: רמת השרון / 1054

לריקושט רמת השרון דרושים/ת עובדים/ות רציניים לטווח ארוך. בעלי תודעת שירות גבוהה וראש גדול. זיקה לעולם הטיולים יתרון. לפני או אחרי הטיול הגדול. תנאים מצויינים למתאימים!
קו"ח ניתן להעביר דרך האתר או ישירות למייל: Rikushet.Ramat.Sharon@gmail.com או לפקס 03-5470880.

לריקושט רעננה דרושים עובדים

משרה מספר: רעננה / 1057

לסניף ריקושט ברעננה דרושים/ת עובדים/ת עם אהבה לעולם הטיולים והקמפינג,אחראים ועם ראש גדול
אחרי או לפני הטיול הגדול.נסיון לא חובה. תנאים מצויינים למתאימים ואפשרויות קידום. קו"ח ניתן להעביר דרך האתר או למייל: rikushetraanana@gmail.com.

לריקושט ראש פינה דרושים עובדים

משרה מספר: 1059

לסניף ריקושט ראש פינה, דרושים אנשי מכירות בעלי ידע נרחב ומיומנות בעולם הטיולים והמחנאות עם תודעת שירות גבוהה, ראש גדול וניסיון במכירות. ניתן לפנות למורן 04-6802007 או לשלוח מייל  rosh_p@rikushet.co.il

לריקושט כפר סבא דרושים

משרה מספר: כפר סבא / 3597

לריקושט כפר סבא דרושים/ת אנשי/ות שירות ומכירה. אהבה לעולם הטיולים והקמפינג, סובלניים, שירותיים ובעלי ראש גדול. יתרון לבעלי ניסיון בתחום המחנאות ולאחר הטיול הגדול. תנאים מצויינים למתאימים.
ניתן להעביר קורות חיים דרך האתר או למייל: kfar_saba@rikushet.co.il.

לסניף ריקושט בתלפיות ירושלים דרושים עובדים/ת

משרה מספר: ירושלים / 4337

לריקושט תלפיות בירושלים דרושים/ות אנשי/ות מכירות בעלי תודעת שירות גבוהה וראש גדול. יתרון לבעלי נסיון בתחום המחנאות ולאחר הטיול הגדול. תנאים מצויינים למתאימים/ת. ניתן להעביר קורות חיים דרך האתר או למייל: talpiot@rikushet.co.il.

דרושים לסניפי ריקושט בהרצליה

משרה מספר: הרצליה / 5445

לסניף ריקושט בהרצליה דרושים/ת עובדים/ת חרוצים/ת עם אהבה לעולם הטיולים והקמפינג, בעלי תודעת שירות גבוהה ולאחר הטיול הגדול. תנאים מצוינים למתאימים/ת!. ניתן להעביר קורות חיים דרך עמוד זה או למייל: hannahk@rikushet.co.il.


דרושים/ות לסניף ריקושט בית שמש

משרה מספר: בית שמש / 1819

לסניף ריקושט בית שמש דרושים/ת אנשי/ות מכירות לעבודה מאתגרת במיוחד הדורשת מיומנות, מקצוענות, וידע במכירות. עולם התוכן של ריקושט עשיר מאוד, הוא מתמחה בציוד טכני למטיילים, ציוד קמפינג למשפחות / מטיילים, ציוד לחיילים, אופנה מקצועית ועוד. אופציות קידום עתידיות. תנאים מצויינים למתאימים/ות. נא לשלוח קורות חיים דרך עמוד זה או למייל: beit.shemesh@rikushet.co.il


לריקושט קריית אונו דרושים/ת עובדים/ת

משרה מספר: קריית אונו / 4344

לריקושט קריית אונו דרושים/ות עובדים/ות, בעלי תודעת שירות גבוהה וראש גדול. עם אהבה לעולם התרמילאות והקמפינג.עדיפות לאחר הטיול הגדול. תנאים מצויינים למתאימים/ות!. ניתן להעביר קורות חיים דרך עמוד זה או למייל: k.ono@rikushet.co.il.


לריקושט ב'אם הדרך' בשרון דרושים/ות עובדים/ות

משרה מספר: אם הדרך / 1064

לסניף ריקושט אם הדרך, דרושים/ת אנשי/ת עם אהבה לעולם הטיולים והקמפינג. בעלי תודעת שירות גבוהה, ראש גדול ומי שאחרי הטיול הגדול. תנאים מצויינים למתאימים. קורות חיים ניתן לשלוח דרך האתר או למייל: m_haderech@rikushet.co.il.

לסניף חדש באריאל דרושים עובדים/ות

משרה מספר: אריאל / 112

לסניף ריקושט באריאל דרושים/ות עובדים/ת חרוצים/ות עם אהבה לעולם הטיולים והקמפינג, בעלי תודעת שירות גבוהה ולאחר הטיול הגדול. תנאים מצוינים למתאימים/ות!. ניתן להעביר קורות חיים מעמוד זה או למייל: hannahk@rikushet.co.il.


דרושים לריקושט ראשון לציון - קניון הזהב

משרה מספר: ראשל"צ הזהב / 107

לריקושט ראשון לציון בקניון הזהב דרושים/ת עובדים/ת רצינים ואחראים, עם אהבה ועולם הטיולים והקמפינג. תנאים מצויינים למתאימים!. קורות חיים ניתן לשלוח דרך האתר או למייל: hazahav@rikushet.co.il.


לסניף ריקושט בעזריאלי ת''א דרושים עובדים/ת

משרה מספר: עזריאלי / 1352

לסניף ריקושט בקניון עזריאלי בת"א דרושים/ת אנשי/ות מכירות חרוצים/ות, עם אהבה לעולם הטיולים והתרמילאות. נסיון קודם לא הכרחי. תנאים מצויינים למתאימים/ת!. קורות חיים ניתן לשלוח מעמוד זה או למייל: azrieli.ta@rikushet.co.il.

לריקושט אשדוד טופ סנטר דרושים/ות עובדים/ןת

משרה מספר: אשדוד / 304

לריקושט אשדוד במתחם הטופ סנטר, דרושים/ות עובדים/ות, עם אהבה לעולם הטיולים והקמפינג. אדיבים ובעלי ראש גדול. תנאים מצויינים למתאימים! ניתן לשלוח קורות חיים דרך עמוד זה או לשלוח למייל: ashdod@rikushet.co.il.

לריקושט בנתניה דרושים/ות עובדים/ת

משרה מספר: נתניה / 4343

לריקושט נתניה בעיר ימים, דרושים/ות עובדים/ת בעלי תודעת שירות גבוהה וראש גדול. אהבה לעולם הטיולים והמחנאות. עדיפות למי שאחרי הטיול הגדול.תנאים מצויינים למתאימים!. קורות חיים דרך עמוד זה או למייל: rikushet2@gmail.com.

לריקושט בנצרת עילית דרושים/ות

משרה מספר: נצרת עילית / 229

לסניף ריקושט נצרת עילית דרושים/ת אנשי/ות יעוץ ומכירה עם אהבה לעולם הטיולים והקמפינג וראש גדול. נסיון לא חובה, תנאים מצויינים למתאימים/ות. מוזמנים/ות להעביר קורות חיים דרך עמוד זה או למייל: nazareth@rikushet.co.il.


לריקושט בחוצות המפרץ דרושים/ות

משרה מספר: 5229

לסניף ריקושט חוצות המפרץ דרושים/ת אנשי/ות יעוץ ומכירה. בעלי אהבה לעולם הטיולים והמחנאות וראש גדול. נסיון לא חובה, תנאים מצויינים למתאימים/ות. מוזמנים/ות להעביר קורות חיים דרך עמוד זה או למייל: tomer_ror@walla.co.il או להתקשר: לטלפון: 0547527095.


לריקושט רגבה דרושים/ות עובדים/ות

משרה מספר: 303

לסניף ריקושט ברגבה דרושים/ות עובדים/ות עם אהבה לעולם הטיולים והקמפינג,
חרוצים ובעלי ראש גדול. נסיון לא חובה והדרכה תינתן במקום. תנאים מצויינים למתאימים! ניתן להעביר קורות חיים דרך עמוד זה או למייל: ovadia.od@gmail.com.דרושים לסניף ריקושט מעלה אדומים

משרה מספר: מעלה אדומים / 4555

לסניף ריקושט במעלה אדומים דרושים/ת עובדים/ת חרוצים/ת עם אהבה לעולם הטיולים והקמפינג, בעלי תודעת שירות גבוהה ולאחר הטיול הגדול. תנאים מצוינים למתאימים/ת!. ניתן להעביר קורות חיים דרך עמוד זה או למייל: maale-adummim@rikushet.co.il.


לסניף ריקושט בילו דרושים עובדים

משרה מספר: 1819

לסניף ריקושט בילו דרושים/ות אנשי/ות מכירות, עם תשוקה ואהבה לעולם הטיולים והקמפינג. יתרון לבעלי ניסיון במכירות ולמי שאחרי הטיול הגדול. תנאים מצויינים למתאימים. ניתן להעביר קורות חיים דרך עמוד זה או למייל: bilu@rikushet.co.il.

דרושים לסניף ריקושט אשדוד ביג סנטר

משרה מספר: 5478

לריקושט אשדוד ביג סנטר דרושים/ות אנשי/ות מכירות בעלי תודעת שירות גבוהה וראש גדול. יתרון לבעלי נסיון בתחום המחנאות ולאחר הטיול הגדול. תנאים מצויינים למתאימים/ת. ניתן להעביר קורות חיים מעמוד זה או למייל: ashdod.big@rikushet.co.il.

דרושים/ות לריקושט רמלה

משרה מספר: רמלה / 109

לסניף ריקושט ברמלה דרושים/ות אנשי/ות שירות ומכירה עם אהבה לעולם הטיולים והמחנאות. בעלי/ות תודעת שירות גבוהה. יתרון למי שאחרי ’הטיול הגדול’. תנאים מצויינים למתאימים/ות! קורות חיים ניתן להעביר דרך עמוד זה או למייל: ramla@rikushet.co.il.


דרושים/ות לריקושט באר שבע

משרה מספר: 109

לסניפי ריקושט בבאר שבע דרושים/ות אנשי/ות שירות ומכירה עם אהבה לעולם הטיולים והמחנאות. בעלי/ות תודעת שירות גבוהה. יתרון למי שאחרי ’הטיול הגדול’. תנאים מצויינים למתאימים/ות! קורות חיים ניתן להעביר דרך עמוד זה או למייל: beer7big@rikushet.co.il.


לריקושט הוד השרון דרושים/ות עובדים/ות

משרה מספר: 1052

לסניף ריקושט הוד השרון בקניון שרונים, דרושים/ות עובדים/ות רציניים ואחראים לטווח ארוך, עם זיקה לעולם הטיולים. אחרי או לפני הטיול הגדול. תנאים טובים למתאימים! ואפשרויות קידום. המתאימים/ות מוזמנים לשלוח קו"ח מעמוד זה
או למייל: hod.hasharon@rikushet.co.il.

דרושים לסניף ריקושט נתיבות

משרה מספר: 112

לסניף ריקושט בנתיבות דרושים/ת עובדים/ת חרוצים/ת עם אהבה לעולם הטיולים והקמפינג ובעלי תודעת שירות גבוהה. עדיפות למי שאחרי הטיול הגדול. תנאים מצוינים למתאימים/ת!. ניתן להעביר קורות חיים דרך האתר או למייל: netivot@rikushet.co.il.
.

דרושים לסניף "חונים קונים" בראשון לציון

משרה מספר: 1058

לסניף ריקושט ראשון לציון, במרכז "חונים קונים", דרושים/ות אנשי מכירות עם אהבה ותשוקה לעולם הטיולים. אדיבים, סובלניים ואסרטיבים. יתרון לבעלי נסיון בתחום הטיולים המחנאות ולאחר הטיול הגדול. תנאים מצויינים למתאימים.
קורות חיים ניתן לשלוח דרך האתר או למייל: honim@rikushet.co.il.


לסניף ריקושט BIG FASHION דרושים/ת עובדים/ות

משרה מספר: 112

לסניף ריקושט במתחם BIG FASHION דרושים/ות עובדים/ת חרוצים/ות עם אהבה לעולם הטיולים והקמפינג, בעלי תודעת שירות גבוהה ולאחר הטיול הגדול. תנאים מצוינים למתאימים/ות!. ניתן להעביר קורות חיים מעמוד זה או למייל: ashdod.big@rikushet.co.il.


לריקושט רמת גן דרושים אנשי מכירות

משרה מספר: 1054

לסניף ריקושט רמת גן דרושים/ת עובדים/ות רציניים לטווח ארוך. עם זיקה לעולם הטיולים והקמפינג ואחרי הטיול הגדול.
תנאים טובים למתאימים. קו"ח ניתן להעביר דרך האתר או ישירות למייל: ofir@sprk.co.il.

דרושים סטודנטים/ות להכנסה נוספת ביריד חבר

משרה מספר: 4344

ליריד חבר באיזור המרכז דרושים/ות אנשי/ות מכירות. מתאים גם לסטודנטים/ות המעוניינים לחסוך כסף לפני הלימודים. תנאים מצויינים למתאימים ואופציה להמשכיות. יש להעביר קורות חיים למייל: oria@rikushet.co.il.

לריקושט רמת אביב דרושים עובדים

משרה מספר: 4343

לריקושט רמת אביב דרושים/ות עובדים/ת בעלי תודעת שירות גבוהה וראש גדול. יתרון לבעלי נסיון בתחום המחנאות ולאחר הטיול הגדול. משרה לטווח ארוך ותנאים מצויינים למתאימים. ניתן להעביר קורות חיים דרך האתר או למייל: ramat-aviv@rikushet.co.il.

לסניף ריקושט מלחה ירושלים דרושים עובדים

משרה מספר: 304

לסניף ריקושט במלחה ירושלים דרושים/ת עובדים חרוצים, עם אהבה לעולם הטיולים והמחנאות. יתרון לבעלי ניסיון במכירות.  תנאים מצויינים למתאימים. קורות חיים ניתן לשלוח למייל: gabso@tly.org.il. לפרטים נוספים ניתן להתקשר לשלי: 052-8354587.

לסניף ריקושט חדרה דרושים עובדים

משרה מספר: 1819

לסניף ריקושט חדרה דרושים/ות אנשי/ות מכירות, עם תשוקה ואהבה לעולם הטיולים והקמפינג. יתרון לבעלי ניסיון במכירות ולמי שאחרי הטיול הגדול. תנאים מצויינים למתאימים. ניתן להעביר קורות חיים בעמוד זה או למייל: hadera@rikushet.co.il.

לריקושט אשקלון דרושים עובדים

משרה מספר: 1820

לריקושט אשקלון דרושים/ות אנשי/ות מכירות בעלי תודעת שירות גבוהה וראש גדול. יתרון לבעלי נסיון בתחום הטיולים והקמפינג ולאחר הטיול הגדול. תנאים מצויינים למתאימים/ת. ניתן להעביר קורות חיים דרך האתר או למייל: yaron0506@gmail.com.


לסניף ריקושט חולון דרושים/ת אנשי/ת מכירות

משרה מספר: 1069

לסניף ריקושט חולון דרושים מוכר/ת רציני/ת ואחראי/ת. יתרון לבעלי זיקה וניסיון בעולם הטיולים והקמפינג ולאחר הטיול הגדול. תנאים מצויינים למתאימים. קורות חיים ניתן לשלוח דרך עמוד זה או למייל: holon@rikushet.co.il.


לסניף חדש ריקושט טבריה דרושים עובדים/ות

משרה מספר: 1066

לסניף ריקושט החדש בטבריה דרושים/ות: אנשי מכירות בעלי ידע ומיומנות בעולם הטיולים והמחנאות ולאחר הטיול הגדול. עם תודעת שירות גבוהה, ראש גדול וניסיון במכירות. חושבים שאתם מתאימים? מוזמנים/ות לשלוח קו"ח דרך האתר או למייל: tiberias@rikushet.co.il.

לריקושט סניף אלונים דרושים עובדים

משרה מספר: 347

לריקושט סניף אלונים דרושים/ות עובדים/ות רציניים ואחראיים, למשרה לטווח ארוך. יתרון לבעלי ניסיון בתחום הקמפינג. יתרון לחוזרים מהטיול הגדול. לפרטים ניתן לפנות לאורי: 
בטלפון 052-5652586 או במייל - rikushet0@gmail.com.


לריקושט סניף רמת ישי דרושים עובדים

משרה מספר: 2233

לריקושט סניף רמת ישי דרושים/ת עובדים/ת רציניים ואחראיים, למשרה לטווח ארוך.
יתרון לבעלי ניסיון בתחום הקמפינג ולאחר הטיול הגדול.
לפרטים ניתן לפנות לאורי:
בטלפון 052-5652586
או במייל - rikushet0@gmail.com


לסניף ריקושט רמת גן דרושים עובדים

משרה מספר: 1060

לסניף ריקושט קניון איילון ברמת גן, דרושים/ות עובדים/ת רציניים ואחראים לעבודה במשמרות.
יתרון לתרמילאים עם זיקה לעולם הטיולים והקמפינג, ולבעלי ניסיון במכירות.
קורות חיים ניתן לשלוח לפקס: 03-5783837 או להעביר למייל: ofir@sprk.co.il.

שם מלא
דוא"ל
טלפון
מס' משרה
קורות חיים
הודעה